TEPLÁ JÍDLA NEBO CHLAZENÁ VAKUOVĚ BALENÁ HOTOVÁ JÍDLA K USKLADNĚNÍ NA 7 DNÍ, VÁM PŘIVEZEME V BRNĚ A OKOLÍ AŽ DOMŮ

Objednejte si od kuchařů restaurací a hotelů skupiny e-Finance, a.s. vakuované hotové jídlo s trvanlivostí 7 dní až na celý týden v jednom balíku. Jídlo a nápoje Vám přivezeme k Vám domů (Brno a okolí) nebo si ho osobně vyzvednute na dvou místech s parkováním v centru Brna.

Jít do eFiShopu s jídlem

Pojištění realitních zprostředkovatelů

Poptejte si nabídku pojištění realitních zprostředkovatelů on-line. Vyplňte prosím formulář níže a obratem se Vám ozve náš pojišťovací poradce s nabídkou pojištění.


Pojištění realitních zprostředkovatelů

Zákon o realitním zprostředkování upravuje právní vztahy v oblasti realitního zprostředkování, které do roku 2020 nebyly upraveny právními předpisy. Nová právní úprava vznikla z potřeby nastavit jasná pravidla na českém realitním trhu a přispět k vyšší důvěře spotřebitelů v poskytovatele realitních služeb. Zavedení zákona má také přispět ke snížení počtu neprofesionálních a neseriózních realitních kanceláří a makléřů.

Sjednat pojištění realitních zprostředkovatelů

Pojištění profesní odpovědnosti pro realitní zprostředkovatele

Zákon o realitním zprostředkování ukládá realitním zprostředkovatelům povinnost sjednat si pojištění profesní odpovědnosti, a to s minimálním limitem pojistného plnění 1 750 000 Kč pro jednu škodu a spoluúčastí nejvýše 5 000 Kč nebo 1 % z výše pojistného plnění.

Realitní zprostředkovatelé se mohou sami rozhodnout, u které pojišťovny si pojištění profesní odpovědností sjednají. Toto pojištění si můžete sjednat například u pojišťovny Allianz, která nabízí produkt s názvem Allianz PROFESE. Pojištění od Allianz splňuje podmínky povinně smluvního pojištění.

Na jaké škody se pojištění profesní odpovědnosti vztahuje?

Realitní zprostředkovatelé mohou stejně jako lidé v jiných odborných profesích udělat chybu a způsobit někomu jinému finanční škodu nebo škodu na majetku či zdraví. Finanční škoda může vzniknout například tehdy, když zprostředkovatel neověří aktuální stav nemovitosti na katastru nemovitostí a kupujícímu tímto pochybením vzniknou další náklady. Ke škodě na majetku může dojít také při prohlídce prodávané nemovitosti. Realitní makléř například zapomene zavřít střešní okno a déšť poničí podlahy v interiéru. Pro tyto případy je tu pojištění profesní odpovědnosti, které kryje případné pojistné události.

Pojištění profesní odpovědnosti Allianz PROFESE myslí i na možnou ztrátu či poškození důležitých dokladů, listin a datových nosičů. V případě pojistné události kryje pojištění náklady na jejich znovupořízení.  

Postup sjednání pojištění profesní odpovědnosti

Sjednání pojištění profesní odpovědnosti realitních zprostředkovatelů je velmi snadné. V online formuláři na této stránce stačí vyplnit jméno, příjmení, telefon a e-mailovou adresu. Po odeslání nezávazné poptávky Vás bude kontaktovat náš pojišťovací poradce, který připraví konkrétní nabídku pojištění a zodpoví vaše případné dotazy. Pokud budete s nabídkou spokojeni, můžete si pojištění profesní odpovědnosti realitních zprostředkovatelů hned uzavřít.

Mám zájem o nabídku

Vyplňte prosím následující údaje, abychom Vás mohli kontaktovat s nabídkou pojištění.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů

Na pojištění realitních zprostředkovatelů spolupracujeme

AllianzČeská podnikatelská pojišťovnaČSOBSlavia pojišťovna

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému