TEPLÁ JÍDLA NEBO CHLAZENÁ VAKUOVĚ BALENÁ HOTOVÁ JÍDLA K USKLADNĚNÍ NA 7 DNÍ, VÁM PŘIVEZEME V BRNĚ A OKOLÍ AŽ DOMŮ

Objednejte si od kuchařů restaurací a hotelů skupiny e-Finance, a.s. vakuované hotové jídlo s trvanlivostí 7 dní až na celý týden v jednom balíku. Jídlo a nápoje Vám přivezeme k Vám domů (Brno a okolí) nebo si ho osobně vyzvednute na dvou místech s parkováním v centru Brna.

Jít do eFiShopu s jídlem

Pojištění myslivců

Sjednejte si pojištění myslivců. Součástí tohoto pojištění odpovědnosti může být i odpovědnost loveckého psa a pojištění zbraně proti krádeži a živlům.


Pojištění myslivců

Pojištění odpovědnosti při výkonu práva myslivosti musí mít podle zákona č. 449/2001 Sb, o myslivosti každý, kdo loví zvěř.

Součástí pojištění může být i pojištění zbraně proti krádeži a přírodním živlům a pojištění za škodu způsobenou při mysliveckých soutěžích. Lze sjednat i připojištění odpovědnosti loveckého psa

Věkový limit myslivce není nijak omezen. Toto pojištění se sjednává převážně na rok s územní platností pro Českou republiku.

Mám zájem o nabídku

Vyplňte prosím následující údaje, abychom Vás mohli kontaktovat s nabídkou pojištění.

Vyplněním formuláře udělujete společnosti e-Finance Makléři, s.r.o. souhlas ke zpracování svých osobních údajů. Informace o zpracování osobních údajů

Na pojištění myslivců spolupracujeme

Česká pojišťovnaČeská podnikatelská pojišťovnaHasičská vzájemná pojišťovna

Máte dotaz? Kontaktujte nás
Pošli známému